| Tha_Rebela_1993 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa activez internetul pe mobil daca am cartela Cosmote? Dau funda! :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Hay happy!
LOOK DOWN Asta ITI Trebue Tie happy

In urma activarii serviciului Web'N'Walk, vei primi si un mesaj de confirmare: Un SMS de la numarul scurt 9691 prin care ti se va cere sa raspunzi pentru a solicita setarile de telefon pentru serviciul Web'N'Walk.
Daca ai serviciul deja activ si inca nu ai setat telefonul, trimite un SMS gratuit la 969 cu textul "SETARI".

Funda?
Tyhappy
Bye

| Tha_Rebela_1993 explică (pentru AliveOne):

Cu litera mare sau nu conteaza? merci

| Tha_Rebela_1993 explică (pentru AliveOne):

Daca nu ai credit sau minute merge? happy