| raulihno a întrebat:

Buna, imi puteti spune va rog daca pot schimba la un Huawei p9 lite 2017 doar sticla de pe fata, deoarece touchscreen ul functioneaza perfect. Si daca se poate cam cat ar costa la un gsm?

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Da, la orice telefon se poate. Soțul meu a schimbat la p9 sticla si a fost in jur de 300 de lei. Cand a schimbat-o el modelul de p9 era încă nou apărut, acum ar trebui sa fie mai ieftin. Nu toate service-urile fac asta, unii nu vor sa se complice pentru ca e o treaba delicata si de multe ori nu iese perfect (pot ramane mici bule de aer). In cazul lui, a ieșit perfect.