| reirei1999 a întrebat:

Imi puteti sugera laptop-uri cu ecran tactil(gen tableta cu tastatura, dar laptop)?

Dau funda celui mai complet raspuns:nume complet +link

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

Pai iti recomand un laptop normal, fara touchscreen pentru ca sunt mai rezistente. Nu conteaza ce tip e laptopul. Bunicele sunt cele Acer, Toshiba. Trebuie sa urmaresti cat CPU(procesor) are laptopul, RAM si cata memorie are. Acum depinde si cati bani ai. PS: Daca vrei sa iti iei laptop cumparati si un Coller sa il intretii. Iti recomand un cooler cu ventilator mare, nu 2 dar mici. Si daca ai ceva experienta in electrica sa il desfaci sa sa ii intorci ventalatorul sa sufle in laptop-ul tau aer rece. Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Asus Transformer Pad

| reirei1999 explică (pentru 0x11111051):

Asta e o tableta, nu un laptop!

| 0x11111051 a răspuns (pentru reirei1999):

Ai zis laptop cu ecran tactil. Asus transformer pad, vine si cu o claviatura care se uneste, si astel se transforma in laptop.
http://neuron.md/......oduct.aspx

| reirei1999 explică (pentru 0x11111051):

Tot nu e bun!

| CTLN a răspuns (pentru 0x11111051):

Degeaba se transforma in laptop daca nu re ca sistem de operare un windows... de obicei un windows 8 ..deci e de cacao laughing

| Ariana0330 a răspuns:

Dar Asus Transformer Pad este si laptop si tableta!