| SweetCandyGirl a întrebat:

Imi spuneti va rog,daca vorbesti pe Omegle cu camera video deschisa, acele inregistrari se salveaza undeva?

Răspuns Câştigător
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Nu, nu se inregistreaza nicaieri. Am prieteni care folosesc si au vorbit de mai multe ori, dar nu se inregistreaza nicaieri conversatia. E un fel de Skype, nici acolo nu se inregistreaza nimic.winking

1 răspuns:
| tacitacitaci a răspuns:

Ca sa poti vorbi cu cineva pe Omegle trebuie sa trimiti niste informatii la un server(in cazul tau, camera video, microfonul si mesajele din chat), iar de la acel server cel cu care vorbesti sa downloadeze acele informatii pentru a putea duce o convorbire. Dupa parerea mea mi se pare ciudat ca ele sa nu fie "inregistrate" nicaieri. Ele pot fi accesate de firma respectiva sau alte firme de securitate(Vezi: NSA, CIA, etc.)