| AdrianaL30 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste programe de facut filmulete online (adica sa fac un filmulet cu mai multe poze si muzica pe fundal). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

Succes!

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Cel mai simplu e să folosești Windows Movie Maker. E gata instalat pe XP, dar este și pe microsoft.com.

Dacă vrei un program bun, folosește

Pinacle Studio 15
Sony Vegas Movie Studio