| Salavastru_Roxana_1999 a întrebat:

In ce programe as mai putea face un proiect scolar exceptand power point ca m-am saturat de el? Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In Word sau, daca il vrei multimedia, poti incerca Movie Maker din Windows sau Wax 2.0. E vorba de editare video, sa faci proiectul ca un clip de prezentare, cu sunet, imagini, text. Amandoua le gasesti fara costuri si cu diverse efecte.
Daca vrei ceva gen PowerPoint, va trebui sa cauti programe "slideshow", care sa faca exact acelasi lucru, dar sa aiba alta interfata, alte optiuni.

| Decicumzici a răspuns:

In photoshop

| Andreeauta a răspuns:

În Word