| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! In legatura cu Adobe; cum as putea sa joc jocurile de pe Google pe laptop, daca Adobe a fost eliminat? De fiecare data cand dau pe un joc imi zice ca Adobe nu functioneaza si daca apas ma trimite pe un site in care zice ca Adobe a fost scos din uz, "nu mai este in viata"happy.Cum as putea rezolva, ca sa ma pot juca?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Adobe flash player trebuia sa fie inlocuit de html5. Dar producatorii de browsere web au renuntat la Adobe flah player mai inainte ca sa treaca complet la html5.
Si daca producatorii de browsere au renuntat la Adobe, atunci este si normal ca Adobe sa nu se mai ocupe de produsul sau. Daca s-ar ocupa, nu ar mai exista vulnerabilitati. Dar nimeni nu se ocupa de un produs care nu mai este cautat.
Nimeni nu te poate ajuta in mod oficial. Renuntarea la Adobe flash player este o mare prostie. Este ca si cum ai renunta la telefon fara sa il inlocuiesti: "Pana imi iau altul, ma cautati cum puteti!" laughing

| Anaa939839393 explică (pentru anonimg):

Adevărat, au eliminat Adobe Google a ramas numai pentru scoala sincer, adica mai erau si copii mici care se mai jucau pe calculator

| DarthNiger a răspuns:

Din cate stiu poti descarca o versiune de Adobe de pe alt site ca sa poti juca jocuri insa din ce am auzit multe jocuri bazate pe Adobe nu mai pot fi jucate.