| Robert131 a întrebat:

Buna, in legatura cu pcul meu nu merge internetul... am incercat in amândouă porturi nu mi-l detecteaza dar pe tel merge... (windows xp)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Doar daca ai modul de bluetooth in pc. Altfel poti pune ce vrei ca nu o sa mearga.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu merge netul cum? Wi-FI? Slabe sanse sa ai placa de retea cu wifi pe pc.

| Robert131 explică (pentru Wr3nch):

E wifi router dar la calculator e cu cablu dala si nu mere... înainte mergea

| Wr3nch a răspuns (pentru Robert131):

Verifica sa nu aiba cablul de lan defecte sau rupturi.

| Robert131 explică (pentru Wr3nch):

Ba... da schimb windows cp cu windows 8 pot sa am netu bluetooth sau imi trebuie cablu ne aparat

| Robert131 explică (pentru Wr3nch):

Daca schinb windows cu 8 am pe bluetooth

| Wr3nch a răspuns (pentru Robert131):

Doar daca ai modul de bluetooth in pc. Altfel poti pune ce vrei ca nu o sa mearga.