| mary1990 a întrebat:

In perioada asta sunt in cautarea unui telefon doar ca nu prea gasesc ceea ce mi-as dori si am spus sa incerc aici, cu parerile voastre. Ca buget nu am foarte mult sa fiu sincera insa stiu ca ma puteti ajuta. As dori un telefon cu baterie mare si amprenta nimic mai mult nimic mai putin. Prima mea reactia a fost ca caut pe iHunt pentru ca sunt ieftine si ok daram auzit ca si Htc-urile sunt ok. Voice parere aveti? Multumesc mult

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti lua Nokia! Mi-am luat eu si sunt slabe. Allview P9 lite Energy 2017 sunt mai bune.

| AlexPeTPU a răspuns (pentru Salontanul):

Daca Nokia sunt slabe... atunci de ce sunt flagshipuri?

| AlexPeTPU a răspuns (pentru Salontanul):

J3 2016
Baterie 2600 mah
Procesor eficient.
Economisire energie mai buna spre deosebire de iHunt etc.
Service de calitate.
Din pacate nu are amprenta.
Pret : 500 lei eMag.

| Salontanul a răspuns (pentru AlexPeTPU):

Nu-mi trebuie! Eu am telefon. Ce vrei sa fac cu doua?

| Salontanul a răspuns (pentru AlexPeTPU):

Cand. Poate inainte cand aveau sistem propriu. Acum m-am dumirit si nu-mi mai trebuie altul.

| AlexPeTPU a răspuns (pentru Salontanul):

Scuze, rapsunsul meu s-a postat acolo din greseala, nu era pentru tine.winking

| JackR a răspuns:

Nokia 5. Are senzor de amprenta si bateriile de la Nokia au fost intotdeauna foarte bune. Nu este (prea) scump, dar nici nu te astepta la performante uluitoare. As zice ca este un telefon "cinstit", pentru clasa lui de pret.

| TeDrqq a răspuns:

Baterie foarte mare si ceva performanta gasesti la produsele Allview, gama Energy, iti recomand P9 Energy Lite la 700 de lei sau daca ai ceva mai multi banuti P8 Energy Pro la 950 de lei sau un P9 Energy Lite varianta 2017 la 800 de lei.
Succes!

| zurghii a răspuns:

Nexus 5 e genial pentru calitate-pret