| maddelyne22 a întrebat:

In urma cu aproximativ un an am sters din greseala niste poze. pana acum nu am stiut exact ce am sters pentru ca multe din ele le recuperasem din Recycle Bin dar desi stiam ca nu le recuperasem pe toate, nu stiam ce lipseste. acum mi-am dat seama si intrebarea mea este daca pot sa le recuperez avand in vedere ca a trecut foarte mult timp de cand au fost sterse.multumesc!

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Foloseste programul minitool power data recovery si daca pe portiunea de hdd in care ai avut pozele nu sau suprapus date noi atunci vei putea recupera ce doresti. Dupa instalarea programului dai,, fuul scan". O sa dureze ceva timp dar daca sunt acolo le vei putea recupera.

| pozeanimate a răspuns:

Slabe sanse dupa un an de zile
dar depinde de cat de multe ori ai sters si cantitatea fisierelor care le-ai sters
oricum incearca un program de recuperare recovery
Handy Recovery 4.0