| afrodita3333 a întrebat:

Joc sims 2 si as vrea sa stiu daca exista un site,(din acelea de unde se descarca lucruri si simsi pentru joc)de unde as putea descarca simsi deja vampiri sau varcolaci sau vrajitoare.etc.

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

SIMPLU!
Varcolaci: apesi simultan ctrl+shift+c si scrii boolprop testingcheatsenabled true. In timp ce ti apasat pe shift dai click pe cutia postala. Vor aparea multe chesti tu dai iar, click pe make NPC iar dupa pe una din ce iti arata acolo. un caine cu ochi stralucitori vine la tine. Te imprietenesti bine cu el iar la un moment dat va veni sa te muste. la ora 8 seara devi varcolac iar 6 dimineata iar om si tot asa...
Vampir: tot cu acel cod, tinand apasat pe shift in timp ce dai click pe simul pe care vrei sa il faci vampir. Dai more-more dupa click pe make vampire si gata.
Vrajitori: tinand apasat pe shift dai click pe cutia postala dai more si vei gasi un alt make NPC dai acolo si iti da doar doua tipuri vrajitoare buna si vrajitoare rea. Alegi una din ele si va veni la tine. In timp ce ti apasat pe shift dai click pe ea si dupe pe make selectable. Poti controla vrajitoarea!
Dupa ce veti avea o relatie buna dai click pe call spel (sau ceva de genul) dai pe wich si gata ai devenit si tu vrajitoare. funda?

5 răspunsuri:
| ioana_5009 a răspuns:

Pai. de aici haine: http://www.lianasims2.net/ si de aici altele http://www.thesimsresource.com

| ARF a răspuns:

NU POTI

deoarece:

- varcolacii -> sims 2 pets
- oameni planta -> sims 2 season
- vampiri -> sims 2 nightlife
- robot -> sims 2 open for business
- bigfoot -> sims 2 bonvoyage
-zombie -> sims 2 university

Sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru ARF):

Nu stiamhappy

| Crinaaaaa a răspuns:

Nu stiu cum

| lacrimadesoare a răspuns:

Incearca sims 3 suparnatural cu vampiri varcolaci vrajitoare etc... sau late night doar cu vampiriwinking