| Elmma9 a întrebat:

la imvu este un coupon code(cred ca știți). ce e cu el? cand dau generate coupon code imi da un cod. unde il bag pasta? funda!

Răspuns Câştigător
| VictorSilviu a răspuns:

Cu ajutorul unui cupon poti obtine o reducere atunci cand vrei sa cumperi credite, trebuie sa-ti publici cuponul( il pui pe facebook, hi5, mess...), iar daca cineva il foloseste tu primesti baniwinking

1 răspuns:
| Bybybya a răspuns:

Exact asta caut si eu de muuulta vreme...dar tot nu am inteles.de exemplu mi-a dat o fata codul ei. unde il bag?