| Florin_Darastean_1993 a întrebat:

Buna la toti, am un display HTC one m8 "nou" dupa ce l-am montat pe telefon si pornes telefonul imi apare logoul HTC one m8 si ingheata complet pot sa il las asa pana se termina bateria si nu trece de acolo, stie careva sa ma ajute sa imi explice de ce face asta display-ul pentru ca nu este de vina telefonul pentru ca l-am montat pe mai multe placi de baza care stiu 100% ca sunt functionale, o zii placuta la toti si astept mesajele voastra. happy

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inghetarea se datoreaza unei erori de calcul, la procesarea programelor si datelor.
Daca display-ul nu functioneaza cu nici o placa de baza si ingheata cu toate (toate fiind acelasi model), in acelasi faza, atunci display-ul nu este compatibil sau are ceva defect.

1 răspuns: