| anonim_4396 a întrebat:

La yahoo messenger imi apare mereu dupa ce imi sterg statusul Shared cu statusul pe care l-am sters. stiti cumva cum pot scapa de el?

3 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Da click pe imaginea ta de display (poza ta din Yahoo Messenger), urmat de inca un click pe "Manage my updates...". Ti se va afisa pagina web a contului tau de unde iti vei putea dezactiva aceste actualizari, dand click pe "intrerupatorul acela verde" din stanga "You are sharing your updates".

| Andrada003 a răspuns:

Da click pe imaginea ta de display (poza ta din Yahoo Messenger), urmat de inca un click pe "Manage my updates...". Ti se va afisa pagina web a contului tau de unde iti vei putea dezactiva aceste actualizari, dand click pe "intrerupatorul acela verde" din stanga "You are sharing your updates".

Nu il reinstala! Asa cum ti-am zis eu este mai bine fiindca daca il reinstalezi tot asa iti apare.happy

| MefX a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi happy