| Gabi5aa a întrebat:

laptopul nu imi recunoste dispozitivul USB. Atunci cand il conectez se aude acel sunet de conectare si telefonul se incarca, dar nu pot sa imi pun poze de pe laptop pe telefon si nici invers. Telefonul e Samsung Galaxy S4. Ma poate ajuta cineva? big grin

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ori ai nevoie de un soft de la Samsung sau nu ai drivrele usb instalate sau usb tau e defect, eu nu poti vedea ce se intampla cand bagi telu nu sunt acolo

| Gabi5aa explică (pentru RAY):

Nici eu nu as sti cum sa iti explic. dar mi-a venit ideea sa incerc un alt cablu USB si acum merge, cred ca voi fi nevoita sa il folosesc pe cel original doar pentru incarcare. Multumesc pentru ajutor! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in setarile telefonului si la stocare dai pe stocare in masa. Nu stiu cum este setarile șa S4 dar undeva trebuie sa gasesti modul de stocare prin USB si selectezi stocarea in masa.