| Gabi1169 a întrebat:

Buna, locuiesc in Uk. am avut nevoi de un TV romanesc si ca sa nu mai instalez antene si sa ma enervez cu satelitii mi-am descarcat aplicatia Smart iptv, dar nu aveam nici un post. Pe net am gasit playlist-uri romanesti dar mergeau maxim 24 de ore si dupa doua zile nu. (pana aparea un update pe site) Am gasit pe net oameni care vand playlist-uri la £15-£20, dar am vrut sa imi fac eu playlist-ul exact cum vreau si mi-am cumparat un server dar nu stiu mai departe ce trebuie sa fac.
-Este o aplicatie pe pare trebuie sa o descarc, cauta ea singura programele?
-Am nevoie de o antena care le gaseste si le descarca automat?
- Trebuie sa platesc la cineva pentru. canale?

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

Da te poti uita la programe tv din Romania te pe situl http://www.cool-tv.ro