| AlinH a întrebat:

Buna lume! Am un telefon Allview X2 Soul. Acum cateva zile a aparut o actualizare pe acest telefon. Am facut-o dar n-a mers si de atunci imi intra numai in recovery mode. L-am dus la service ieri mi l-a resoftat dar de atunci nu-mi merge camera foto si nici nu pot descarca aplicatii de pe Magazin Play. Solutii? Ce este de facut?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Allview. laughing
Nimic, mergi cu el in service.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai ce face decât să-l duci iar la acel Service să remedieze problema!
Probabil că NU au instalat o versiune corectă de soft sad
Sau mergi la ALT Service...

Toate cele bune!