| xr3Belx a întrebat:

Buna lume. Eu am Vodafone Smart 858, si, de curand cand doresc sa descarc aplicatii(Doar din Android Market) imi da aceasta enervanta eroare:Nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD. Eu am aflat cum pot instala, sau cum sa dau Update, dar este putin enervant: Deci, pentru update: Mutati aplicatiile pe TELEFON, si dati update. La instalare: DECUPLATI Cardul SD, dupa ce l-ati scos din telefon, instalati aplicatiile dorite. P. S. in Menu, >jocuri sau meniu si direct va da jocurile, shortcut-ul de la aplicatie nu o sa va mai apara.
Pentru cei dare au gasit o solutie, va rog sa comentati, dar sa va exprimati corect. Multumesc!

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Cum trimeţi melodii de pe el prin bluetooth?

| xr3Belx explică (pentru MiK3L):

Pai e foarte simplu. Ti apasat pe melodia pe care vrei sa o trimiti dar nu de pe Music, te duc acolo la Meneger Fisiere, si, cauti acolo unde ai toate melodiile. Dupa, ti apasat lung (2-3 sec) si dai partajare. happy Sper ca te-am ajutat, si sa stii ca e complicat cu el... In fiecare zi o sa descoperi ceva nou.

| MiK3L a răspuns (pentru xr3Belx):

Nu am eu asa ceva, are o amica si nu stia cum sa-mi trimeata o melodie, evident nici eu. Oricum, multumesc.