| melania123 a întrebat:

Luna trecuta am uitat parola de facebook si nici in ziua de astazi nu imi amintesc care e. Am incercat sa aflu dand pe "am uitat parola" si imi spune sa imi accesez adresa de email, insa nu stiu ce adresa de email. Am incercat cu cea care am facut contul, dar nu merge. Sa o aflu prin numarul de telefon nici varianta asta nu merge. Se pricepe cineva, ma puteti ajuta? Multumesc

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Ia-ti la revedere de la cont, daca nu stii toate datele, e exact cum ai vrea sa-i afli parola altuia.
Daca folosesti google chrome sau firefox, ar putea sa o afli, deoarece chrome si firefrox retine parolele salvate. Ai aici un tutorial : http://blog.livehosting.ro/......a-firefox/

| K0sti a răspuns (pentru laurentiu80):

Numai daca ii spui tu, nu face asta default!

| melania123 explică:

Si tocmai, la Chrome eu am setat sa nu mi se salveze parolele facebook.