| Ana1018 a întrebat:

M-am apucat de curand de vloging si acum am de facut Adevar si Provocare. Intrebarea este: cum fac sa apara intrebarile oamenilor pe ecranul celor care se uita? Toti vlogerii fac asta dar cum?

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te provoc eu la o intrebare -Cate si ce carti ai citit in 2016?

| Ana1018 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

"Jacky Ha-Ha"
"Insemnarile unei pustoaice" 9 si 10
"Scoala Fricosilor'

Tu stii cum sa fac sa intrebarile si provocarile pe ecranul celor care se uita?

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Cum esti pe YouTube

| Ana1018 explică (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Momentan nu am postat nimic. Doar am creat canalul dar mai am lucruri de modificat. As fi vrut sa fac primul episod cu lucruri despre mine si in urmatorul sa fac Adevar si Provocare si vreau sa stiu cum fac sa apara intrebarile si provocarile pe ecranul celor care se uita

| Adry05 a răspuns:

Stii ca o sa se uite maxim prietenii si copiii de 12 ani la genul asta de clipuri, nu?
Nu mai aglomerati Youtube-ul cu toate prostiile.

| Ana1018 explică (pentru Adry05):

Ok dar e alegerea mea ce fac. Eu doar voiam sa aflu cum se face. Oricum ma apuc mai incolo de filmat dupa ce imi iau camera buna

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ana1018):

Nu ma pricep deloc, eu-s batran si inapoiat.