| MasterGamer1995 a întrebat:

Bună, m-am gândit să joc Assassins Creed 2 din nou pe PC. Încerc să deschid Uplay-ul...Nimic. In schimb, in Task Manager rulează.
Are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
| geoco93 a răspuns:

Copiaza toate fisierele din crack unde ai instalat jocul si in c:/ program files(86)/ubisoft.

| MasterGamer1995 explică (pentru geoco93):

Și cu ce mă ajută asta?
Atâta timp cât am cumpărat jocul și am fișierele originale?

| geoco93 a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Eu l-am jucat de mult dar tin minte ca daca copiam crack'ul doar unde instalam jocul nu pornea, rezolvarea era sa copiez ce este in crack si in c:, program files, ubisoft. incearca.

| MasterGamer1995 explică (pentru geoco93):

În cele din urmă, problema nu este la joc, ci la Uplay Launcher.
Mai am jocuri pe acea platforma și as vrea sa le joc.