| andreinr1 a întrebat:

Buna,m-am gândit sa-mi fac un server de samp,dar nu prea stiu sa lucrez cu pawn dar ma învat de un server gata facut. Ceea ce vreau sa va intreb este ca,cum pun un gamemode daca îl descarc pe serveru meu adica doar server creator si cum pun acel gm? Si am mai incercat cu un prieten, sa jucam pe unu gata facut si lui ii zice ca nu raspunde si cu ip-ul meu dar si cu hamachi si nu am host.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de treaba asta... SA-MP este un joc vechi. Chiar daca inca se tine bine o sa dispara repede. Tie iti trebuie vreo 2-3 ani sa stii script calumea. Trebuia sa te apuci de treaba asta de acum vreo 5 ani sa ai succes acum. Daca iti deschizi un server o sa ai putini playeri, 0 donatii si nu o sa fie prea placut si probabil o sa te lasi daca nu iti place.

| soloangel01 a răspuns (pentru soloangel01):

Intreaba scripteri cu experienta daca nu crezi ce am spus... Nu merita!

1 răspuns: