| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc sa cumpar un Lg Gt505. Am citit pe diverse site-uri pareri pro si contra. Voi ce parere aveti happy? Merita?
P. S. : nu vreau link-uri, ci parerea voastra.

6 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

E un telefon bun tinand cond de raportul pret-calitate. Problemele la telefoanele LG sunt bateria care nu prea tine si ecranul care se cam strica.
Oricum, e dragut telefonul.

| Pinkyx a răspuns:

Eu am Lg gt 505 pink si sunt multumita de el, functioneaza bine, bateria imi tine cate 7-8 zile si este foarte dragut. eu sunt pro happy Merita

| arysa a răspuns:

Si eu am Lg Gt 505 e destul de bun, bateria tine cam putin si meniul e cam enervant(nu e ca la nokia unde totul e organizat) aici e totul la imbulzeala; de ex pozele ti le baga automat in fisietul galerie pe toate amestecate chiar daca tu le sortezi in fisiere separate, muzica la fel. Dar asta e ceva minor, daca iti place ia-ti-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand Lg GT505 aproape nou il am de 4 luni.Incarcator,USB,casti.Garantie 2 ani.Ecranul nu este deloc zgariat.Detalii:claudya_aa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand LG gt505 folie pe ecran si pe carcasa, in cutie, casti, incarcator, cablu de date, manual, cd, in stare perfecta 120 negociabil nr. 0742 989 158 sau andrei_capshuna_tm id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un LG gt 505 pink si sunt destul de multumita. Are insa cateva defecte cum ar fi bateria care tine destul de putin [3-4] zile si display-ul care se deterioreaza destul de repede. Pretul nu este chiar ridicat asa ca sa merita.