| LifeIsHard a întrebat:

ma grabesc asa ca as vrea un raspuns rapid, mi-am schimbat ieri parola la iPhone si am uitat-o am incercat multe combinatii de 4 cifre dar nu imi amintesc, scrie ca trebuie sa ma conectez la iTunes si am facut-o pe calculator cu incarcatoeul, unu in PC alt capat in telefon. Ce sa fac? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punete in pat si nu te gandi la nimic doar gandeste-te relaxat! Iesi de pe TPU si mergi in pat si gandeste-te!

| stelaluna a răspuns:

Puneti alta parola cum tiai pus-o pe aceeia pe care ai uitat-o eu asa fac cand uit parolele.Succes

| LifeIsHard explică (pentru stelaluna):

Nu pot umbla pe telefon daca nu il deblochez! si nu stiu, chiar nu stiu care poate fii!