| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Raluca. In ce consta problema mea...am un card, de 4 GB si pana acum l-am folosit doar cu ajutorul adaptorului. Nu am avut probleme niciodata, pana intr-o zi, cand, am vrut sa ascult niste melodii si am observat ca nu le mai aveam, de precizat faptul ca, in aceeasi zi, facusem schimb cu o prietena de cartele si inainte aveam toate melodiile in el. Nu cred sa fi fost cauza schimbarea cartelei. Acum, vreau sa imi pun din nou melodii si, de obicei, cand puneam adaptorul in calculator, imi aparea o luminita verde. Acum, luminita apare [ daca nu aparea, era calculatorul de vina ], dar, nu-mi apare nimic pe desktop. Ma puteti ajuta cu vreun sfat? Va rog frumos, chiar nu stiu ce e de facut.

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Cred ca s-a stricat.
mergi si iti cumeperi altulhappy

| loadme a răspuns:

I-ati inapoi cartela si icearca din nou... Cred ca datele s-au salvat in aceea cartela