| anonim_4396 a întrebat:

Bună, ma poate ajuta cineva în legătură cu un Samsung A70?
Nu știu cum pot înregistra ecranul deoarece nu are funcția asta, are vreun secret? Dacă nu, ce aplicație pot folosi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2wpCu9C

| Algo098 a răspuns:

Poate ca e bun mobizen din Magazin Play sau Google Play. La mine merge bine pe un Samsung mai vechi.

| Tukituki a răspuns:

Doamne, cum sa nu aiba? Mie imi apare sus in bara unde se afla datele mobie, bluetooth, Wi-fi sunet, trebuie sa iti arate si Înreg. Ecran. Mai bine, poti alege si optiunea sa filmezi si cu voce si fara. Este primul lucru pe care l-am vazut. La el happy

| Ali1998 a răspuns (pentru Tukituki):

Ai dreptate, eu l-am cumpărat exact când a apărut și întrebarea a fost pusa prin februarie când nu era actualizat, abia după a apărut aceasta funcție