| cineva1992 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva sa instalez niste masini in Test Drive Unlimited? Masini gen: Logan, Bmw m5, bmw m6, bmw x5 etc? cat mai explicit va rog dau fundita!:*

2 răspunsuri:
| stickere a răspuns:

Buna all
va invit la un sticker pentru laptop http://stickerelaptop.blogspot.com

cele mai bune si mai ieftine stickere de pe piata, personalizate, laminate cu folie de protectie, orice imagine, orice dimensiune!

| robertploae15 a răspuns:

Inlocuiesti, de exemplu la BMW M5, ai niste iconite, CLS_55_F_01 ( asta o pui in fisierul unde ai instalat tu TDU, EURO/BNK/VEHICULES/RIM/MERCEDES si inlocuiesti fisierul respectiv) iar celalalt fisier CLS_55.bnk il inlocuiesti in EURO/BNK/VEHICULES...

ASA FACI LA FIECARE MASINA care vrei sa o inlocuiesti :d, sper ca ti-am fost de folos