| Ioanaaaa33 a întrebat:

Mă poate ajuta și pe mine cineva? Când îți faci Card Visa trebuie să ai însoțitor unul dintre părinți?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca esti minor. Daca esti major nu trebuie.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cardul visa se acorda de catre o banca numai adultilor care au un venit constant, adica, care pot face dovada ca pot lua si platii un credit bancar.

| Ioanaaaa33 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc!

| Ioanaaaa33 explică (pentru Violleta2022):

Merci!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cred ca nu stiti ce vorbiti!
Visa Card este un CARD DE CREDIT care se acorda NUMAI persoanelor care au venit, ala este un credit bancar care nu se acorda minorilor si nici celor fara venituri!
Nu mai induceti in eroare copii, ca habar nu au sa faca diferenta intre un card de credit si unul de debit.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca tu nu stii. Exista si card de debit Visa.