| Pochea_Gabriela_1988 a întrebat:

Bună
ma puteti ajuta cu eu am photosopul si vreau sa unesc două poze dar sa fie transparente să nu se vadă rama: şi cum pot să întorc poza sa fie faţă în faţă. va rog multumesc

1 răspuns:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Iti sugerez o varianta mai simpla : https://pixlr.com/express/
Selecteaza collage, "+" pentru a adauga pozele. Dupa ce le-ai adaugat in dreapta sus vei avea posibilitatea sa le editezi individual. In partea de jos poti schimba proportiile imaginii complete si cu spacing elimini sau adaugi o rama. Succes