| sowhatt a întrebat:

Ma puteti ajuta sa-mi aleg un telefon cat de cat bun? Si care e diferenta dintre un Samsung Galaxy j5 si un Samsung Galaxy j3 sau j2?

5 răspunsuri:
| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy J5.Nu am testat j3 sau j2, dar dupa vreo 3 luni de cand folosesc j5, am vazut ca are o viteza foarte mare la internet si face niste poze hd, si de asemenea e mai mare decat j3 si j2. Alegerea ta ce iti iei, dar te sfatuiesc sa iei un j5.

| DubitaDanu a răspuns:

Poți să te uiți pe această comparație.

http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Eu ți-aș recomanda J3. Baterie mai puternică, filmări și poze calitative, memorie mare, proccesor bun și viteză de internet puternic. Sper că te-am ajutat :).

| alex0094 a răspuns:

Prima diferenta ar fi prețul dintre ele, eu îți recomand j5 deoarece e mai bun decât cele 2 la toate capitolele, +ca durata lui de viață este mai mare

| sowhatt explică (pentru alex0094):

Am vazut pe un site ca j3 era mai scump decat j5 dar preturile astea difera in functie de magazin...in orice caz intentionez sa mi iau j5, mersi happy