| Rumi a întrebat:

ma puteti ajuta sa sterg Claro Search? Imi apare de fiecare data cand deschid un tab nou. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tab nou in ce browser deschizi? Da detalii complete daca dai...

Daca ai Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista (in cazul tau Eliminare Toolbar Claro LTD), si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Daca ai Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista (in cazul tau Eliminare Toolbar Claro LTD), si click pe 'Remove' (Eliminati).

Acum trebuie dezinstalata extensia si din browser! Aici ai detalii pentru fiecare browser in parte http://tiny.cc/shxcnw

Bafta!

| Rumi explică (pentru neluL):

Mersi mult, am reusit, si imi pare rau ca nu am dat detalii complete, dar nu stiu foarte multe despre calculatoare, browsere, etc. si nu am stiu ce sa scriu, Oricum, mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru Rumi):

Cu placere! bye, bye wave