| Sergiu0709 a întrebat:

Buna, mai am o intrebare, de ce pcul meu in tipul unui joc, nu difera ce joc, se stinge pc-ul si reporneste? Din ce cauza ar fi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce joc este? De gramatică? Are toate motivele sa se stingă.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce configuratie ai si mai ales ce inseamna "deoarece m-am uitat" pentru tine? Nu de alta, dar poate avea probleme de stabilitate si fara sa iasa fum din el sau sa se inroseasca radiatoarele...winking

| Celcestietot a răspuns:

Probabil că nu se încadrează în cerințele jocului, si de aceea se oprește.

| lalaura94 a răspuns:

Probleme de temperatura, fie nu e curatat, fie s-a topit pasta termoconductoare, fie are carcasa airflow foarte slab, fie mai multe sau toate la un loc.