| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult am avut o camera web cu microfon incorporat la care imi mergea microfonul. Acum mi-am luat alta, tot cu el incorporat, dar nu imi merge microfonul. Am intrat la control >panel--sounds and audio device si la microfon imi apare bifat la mute. Am incercat sa-l deselectez dar nu merge! straight face Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Banuiesc ca folosesti mess-ul la acea camera intra la preferinte (ctrl shift p )
te duci la calling & devices si acolo ai sa ai open the call setup assistant clik pe el si urmareste ce teste sa faci iti scrie exact ceea ce trebuie sa faci