| tudus a întrebat:

matusa me si-a pierdut contul yahoo, iar pe facebook avea aceiasi parola.pe facebook se poate loga dar pe mail nu.
mi-a zis ca daca ii fac contul imi da 50 de lei asa acum ea nu stie intrebarile si adresa alternativa
cum pot sa ii dau de parola?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acel cont e pierdut, nu mai poti face nimic!

| pozeanimate a răspuns:

Ai zis ca parola o ai
dai parola si sa-ti dea banii laughing

yahoo are o protectie foarte inalta
nu poti face nimic
poti incerca sa le scrii situatia celor de la yahoo,
in acest fel eu am reusit sa deblochez un cont
dar sansa este minima

| tudus explică:

Dau juma de suma la cel care reuseste

| xV3N0Mx a răspuns:

Nu poti lasa ca n-ai nevoie de 50 lei sa-ti cumperi tigarihee hee

| tudus explică (pentru xV3N0Mx):

Nu fumez si nici n-am de gand sa incerc

| tudus explică (pentru tudus):

Vreau banii ca sa imi pot repara bicicleta

| Gif_Emil_1994 a răspuns:

Vezi ca se poate sa aiba contul blocat daca nu a intrat nici odata in decurs de 2 luni yahoo.com iti blocheaza automat contul poti reactiva de pe email sau mai e optiunea sa ii fi fost sparta parola in cazul asta e dus contul