| FakeSmiley a întrebat:

Matusa mi-a dat un iPod cred ca la gasit sau ceva, in fine. Incerc sa ma conectez la wi-fi observ ca se conecteaza dar daca intru pe yt zice ca nu am net. este versiunea 1.1.5 (4B1). cum il pot face sa mearga? happy multumesc!

4 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,
Trebuie sa ii faci update la aplicatie. Vei avea nevoie de un cont de iTunes sau AppleDev.
Cred ca update-ul il poti face si direct din PC prin usb.

| FakeSmiley explică (pentru DrGeorge):

Si cum pot face asta? nu am cont de iTunes. Eu nu am Iphone deloc, nu vreau sa fac cont cu card, fara card nu se poate?

| DrGeorge a răspuns (pentru FakeSmiley):

Nu ai nevoie de card pentru a iti face cont. https://appleid.apple.com

| FakeSmiley explică (pentru DrGeorge):

Umm, da am observat abia acum. Dar dupa nu stiu ce sa fac sad Cand bag cablul de date imi zice ca nu s-a aprobat din iPod conectarea, iar pe el nu a aparut nimic...