| EmiiLoveYou a întrebat:

Buna membri TPU!
Am un telefon Samsung Wawe Y si vreau sa stiu daca exista pentru acesta husa din silicon...la magazinele Vodafone nu am gasit, mai am vreo alta speranta?

4 răspunsuri:
| EmiiLoveYou explică (pentru DjYeti):

Sa am increderea in acest site? Daca nu primesc comanda?

| DjYeti a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Eu nu am probleme, te uiti sa fie vanzatoru serios, de aia ti-am dat primul link, e magazin online, nu ceva bisnitari din astia.

| sellyz a răspuns:

Nu gasesti in magazine insa poti sa comanzi.sunt multe culori si modele. incearca aici http://www.okazii.ro/cautare/husa+silicon+samsung+wave+y.html