| darkmarius71 a întrebat:

Buna merge este compatibila GTA SAN ANDREAS pe tableta VONINO ORIN HD daca este compatibila dati-mi un linknp de descarcare si cateva indicii

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Scrie in play store "grand theft auto" si daca nu iti apare inseamna ca nu merge...dar eu cred ca sigur nu va merge

| darkmarius71 explică (pentru hp8510p):

Da ma da din google play nu e compatibil dar asa imi spune la mai multe aplicatii si daca le descarc de altundeva imi merge ex: YAHOO MESSENGER GTA 3 WIFI UNLOCKER pe astea daca le descarc de altundeva imi merg iar in google play nu imi merge

| Adrian0102 a răspuns:

Da este compatibil dar aplicatia nu e free pe google Play.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa

| darkmarius71 explică (pentru Adrian0102):

Daca o descarc din google play nu este compatibil dar daca o descarc de altundeva si il deschid pe joc mi se descarca fisierele obb dar nu se descarca imi da o eroare pentru ca nu am cumparat aceasta aplicatie daca poti tu sa ma ajuti iti dau funda