| Ramo137 a întrebat:

mi-a expirat licenta la camtasia studio 8. cea de 30 de zile si acum imi cere key ( un cod) cum fac rost de el? trebuie sa platesc? dau funda si vot

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou, iti mai da 30zile! happy Licenta o cumperi altceva nu poti face!

| Ramo137 explică (pentru lpavel):

Am facut asta...nu mi-a dat nimic sad

| RareşTPUro a răspuns (pentru Ramo137):

Iti dau eu o licenta buna care o ofera un site gratuit. Daca vrei iti trimit in mesaj privat cu numele si codul de activare a licentei pentru camtasia.

| Ramo137 explică (pentru RareşTPUro):

Sigur happy astept mesajul si te anunt daca a mers

| RareşTPUro a răspuns (pentru Ramo137):

Tot nu m-ai anuntat daca a mers key-ul. big grin

| Ramo137 explică (pentru RareşTPUro):

Inca nu am probat. Trebuie sa bag niste video.uri in pc dar nu m.i le arata dupa tel... O sa te anunt