| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Mi-a intrat apă la ecran. Am un telefon cu touchscreen model ZTe. Si nu stiu cum sa fac sa o scot pentru ca nu pot sa deschid telu. Mi-e frică să nu-l stric. Cand e aprins telu. si vreau sa umblu la ecran sa deschid ceva nu primeste comenzile pentru ca e apa care bruiază. How?

4 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Du-te cu telefonul al un service, sa nu risti.

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Incearca sa il usi cu fenul de par.

| mihalachebuzau a răspuns:

Asteapta si tu cateva zile sa se usuce ar fi bine sa il dezasamblezi cat de mult poti fara sa farami cv la el tongue

| monk a răspuns:

Lasa-l sa se usuce si dupa deschidel lasa-l o zi la uscat si dupa deschidel si a sa mearga