| iulianaiilli a întrebat:

Mi-a picat telefonul din mână si nu stiu cum naiba ca mi s-a rupt un firicel d ala. Deci unde se pune bateria. Are si ea o catare. Vine cu capul pusa in firicelele alea mici. Sunt patru. Si acum logic ca daca s a rupt un firicel d ala nu mai merge telefonul. Telefonul inca e in garanție. Doar ca o sa imi ia mai mult sa il faca. Eu as vrea sa stiu. Daca știți. Daca merge sa schimb piesa aia cu totu. Daca o mai merge sa fac telefonul. Mulțumesc mult

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Ti s-a rupt un pin. Nu primesti garantie deoarece tu ai scapat telefonul, deci e vina ta. Mergi la un service GSM si te rezolva baietii