| PîrvuVladimir a întrebat:

Mi-am cumparat astazi niste casti Razer Kraken Pro de la Altex si le-am conectat la controller-ul de la PS4 si am inceput sa ma joc Overwatch.
Microfonul a mers o vreme dar dupa aceea a incetat brusc.Cand il reconectez arata ca merge si se aude o iconita undeva pe ecran pentru cateva secunde, dar dupa aceea dispare.
Ce as putea face pentru a imi functiona microfonul corect.

P.S:

Răspuns Câştigător
| BlaDe12345 a răspuns:

Conecteaza-le la PC / laptop, vezi daca face la fel microfonul, daca da, te duci cu ele la Altex la garantie.