| BlackAngel32 a întrebat:

Mi-am cumparat azi casti Sony WI-C200 wireless si nu merge sa ascult muzica la ele, mentionez ca se aude super apelul vocal si se conecteaza la telefon(Lenovo a7010 ) dar cand intru la bluetooth imi apare sub nume,, conectat(fara cont. media) ". Deci se conecteaza, merge cand am apel vocal doar ca nu functioneaza sa ascult muzica la ele (nici de pe Youtube si nici de pe player de muzica). Va rog frumos sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Intra in configurare la bluetooth si conecteaza si continutul media.
Sau "uita" castile bluetooth si vinculeaza-le din nou

| Wr3nch a răspuns:

Dai un tap unde scrie conectat. Trebuie sa ai o rotita mica sau ceva. Si dupa selectezi si redare media si merge.