| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon Samsung Galaxy Mini si nu prea stiu sa folosesc internetul. [cu sensul ca poate intru pe undeva si fac cost suplimentar]
Asa ca as vrea sa stiu de exemplu ce site-uri ar putea sa imi faca cost. Sau daca uitandu-ma la Robotzi fac cost. Am inteles ca pe Youtube nu am voie sa intru.
Sau WI-FI-ul face cost daca ma conectez?
Ajutati-ma va rog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| brokenwing a răspuns:

Toate fac trafic, inclusiv messengerul. mai bine ai folosi wirelessul sau ti-ai baga o optiune de date.

| SunshiiiinexD a răspuns:

Am WI-FI, dar daca ma conectez la el e posibil sa fac ceva cost?

| fingerboard a răspuns (pentru SunshiiiinexD):

Nu numai daca iti downloadezi din android market ceva care costa! in rest nu, nu poti cost suplimentar