| ancuta286 a întrebat:

Buna! Mi-am cumpărat o brățară fitness M4. Problema este ca nu o pot conecta la telefon. O pot conecta la bluetooth cu telefonul fără nici o problemă, dar nici o aplicație nu o recunoaște. In instrucțiuni spune sa instalez aplicația Lefum Health. Am instalat-o, nu funcționează. Am restartat și bratara si telefonul de nenumărate ori. De ce nici o aplicație nu îmi recunoaște bratara?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te inteleg, o poti conecta la telefon sau nu? Cu aplicatia recomandata de producator ar trebui sa mearga.

| ancuta286 explică (pentru darrio2007):

O poti conecta la bluetooth. Dar este nevoie si de o aplicație. Nu pot conecta brățara la aplicație.

| darrio2007 a răspuns (pentru ancuta286):

Incearca aplicatia scrisa de mine.

| ancuta286 explică (pentru darrio2007):

Am încercat acum, aceeași situatie

| darrio2007 a răspuns (pentru ancuta286):

La cautarea prin bluetooth de pe telefon o gaseste?

| ancuta286 explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru ancuta286):

Curios. Am si eu dar alta bratara si alta aplicatie si nu am avut probleme.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca aplicatia Yoho. Asa am gasit pe net. Telefonul trebuie sa aiba bluetooth 4.0 sau mai nou.

| ReignForest a răspuns:

Probabil că trebuie să activezi și locația pe telefon