| CurcubeulColorat a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela reincarcabila la care am primit bonus una cu 48 euro (primesc lunar cate un euro timp de 48 de luni). Pe acea cartela scria si ceva de internet pe mobil.Cum as putea activa acest serviciu? Am cautat pe net, pe site-ul oficial al Cosmoteului dar imi apar cu totul alte rezultate. Wireless si alte chestii.eu vreau cum este la Orange cu o anumita valoare (3-4 euro) activez optiunea si intru pe internet de pe mboil.Am gasit si in carticica de la cartela scria ceva de internet cu vreo 2, 99 euro. dar nu stiu daca e chiar ce doresc eu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci sa iti faci nu stiu ce contract de functionare a internetului, si desigur sa platesti. unii utilizatori, de ex la Vodafone le dau internet si merge si il folosesc dar dupa ce il folosesc se trezesc ca nu era gratuit ci trebuia sa platesti.deci trebuie sa-ti faci un fel de contract din cate stiu si sa platesti vreo 50, 0 lei mi se pare. sper ca te-am ajutat. fundita plz?