| Alina1101 a întrebat:

mi-am cumparat o tableta Allview viva Q7, acasa am internet de la rds si as vrea sa stiu cum pot sa ma conectez cu tableta la internetul de acasa?

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Daca ai un router wireless o poti conecta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim000000003333 a răspuns:

Iti trebuie router wireless! Dupa iti activezi wifi si de la setari si daca iti cere parola este scrisa pe spatele aparatului. ( Nu uita ai nevoie de router-wireless! ) Funda?

| DavidArnaldo a răspuns:

Ia-ti un router ca cei de la rds nu iti dau, banuiesc ca ai doar firul de la internet fara nimic altceva...