| Catalina_1925 a întrebat:

Mi-am facut un cont nou pe yahoo. Pot intra pe acest cont dar nu primesc mail-urile. De ce?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Fa-ti alt cont pe yahoo, si eu am un cont asa si nu primesc E-mailurile deloc.
Ori pe ce site ma inregistram cu E-mailul respectiv eu nu primeam mesajul de confirmare pentru ca nu era bun, si m-am gandit sa fac altul happy

| TheRealDaniel a răspuns:

Pentru ca ti-ai facut cont nou dar nu ai selectat ca mail-urile precum cele de pe facebook sa fie schimbate de pe contul vechi pe cel nou precum si la alte site-uri.