| MonyMoniq a întrebat:

Mi-am facut un email nou pe care l-am pus la facebook, dar trebuie sa imi vina email de confirmare dar nu apare. De ce? Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Stergel pe cel vechi si adaugal pe cel nou

| SandraM a răspuns:

Trebuie sa astepti citeva ore si apoi sa ceri retrimiterea emailului de confirmare. Este o problema de comuncare intre severe, se rezolva de la sine.

| MonyMoniq explică (pentru SandraM):

Am cerut retrimiterea emailului de confirmare de mai multe ori.

| SandraM a răspuns:

Asteapta citveva ore. Cind o casuta de mail este creata nou este nevoie sa se porpage dns-urile. In general dureaza de la 3 ore la o zi.

| VATSIM a răspuns:

Inainte de toate verifica in toate folderele casutei de email, e posibil sa fie in spam. Daca nu, cere retrimiterea mailului de confirmare

| MonyMoniq explică (pentru VATSIM):

Nu este in spam. Am cerut retrimiterea mailului de confirmare de multe ori.