| Alexandra5550 a întrebat:

Bună! Mi-am instalat o aplicație 360 Life și când vreau sa pun nume la locațiile unde ma aflu îmi zice ca n-am net, sa verific conexiunea la internet sau sa încerc din nou... și doar am net. Nu știu de ce nu merge, este activat, are permisiune tot

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori e telefonul tau vechi si prost ori aplicatia 3 d life e de rahat, una din două.

| Alexandra5550 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am Huawei P30, asa ca nu cred ca e din cauza lui laughing

| Alexandra5550 explică (pentru Alexandra5550):

Am încercat sa numesc alte locuri și unele merg, dar dacă dau din locația unde ma aflu zice ca n am net... desi daca numesc după sugestie merge

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandra5550):

Atunci e aplicatia, ai incercat sa repornesti telefonul după ce ai instalat aplicatia? Poate dă eroare undeva.

| Alexandra5550 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am încercat și asta sa repornesc telefonul, chiar am și reinstalat aplicația

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandra5550):

Si tot nu a mers?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandra5550):

Incearca pe alt telefon si daca nici pe ăla nu va merge atunci este aplicatia devina