| PaulaxD123 a întrebat:

Mi-am instalat photoshop si imi apare sa scriu emailul si parola. Trebuie sa scriu parola si emailul?

Funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E doar pentru notificari/update legate de program.O sa primesti duium de la ei astfel de instiintari. Sfatul meu e sa renunti la acest "abonament" gratuit. Daca o sa vrei o versiune mai recenta mai tarziu o poti face si fara ajutorul lor. thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| xFlorin a răspuns:

Da.

| CasaSiDesign a răspuns:

Email-ul poti sa-l treci dar nu vad rostu la parola...eu unul te sfatuiesc sa sari peste acel pas.

| George1000 a răspuns:

Nu. Ca la orice program, nu e neaparat sa faci acesti pasi. Poti sari peste acesti pasi. Scopul de a iti trece emailul e sa primesti spamuri de la compania care face programul. Iar daa accepti asta, despre parola e vorba de parola pentru program. Nu de parola emailului. Parola emailului tau nu trebuie sa o dai nimanui si nici unde.